Below are the Sportstron results for Czech Gambrinus Liga 2007/2008 (correct tips in bold.) to return to the main Sportstron page.
Teams |
Round/Venue |
Tip |
Score |
Margin |
Jablonec 0 Lost To Slavia Prague 1
|
Round 1 |
Slavia Prague
|
1 - 2 |
1 |
Kladno 0 Lost To Teplice 2
|
Round 1 |
Teplice
|
1 - 2 |
1 |
Ceske Budejovice 2 Defeated Olomouc 0
|
Round 1 |
Ceske Budejovice
|
2 - 1 |
1 |
Siad Most 1 Drew With Viktoria Plzen 1
|
Round 1 |
Siad Most |
2 - 1 |
1 |
Brno 0 Drew With Tescoma Zlin 0
|
Round 1 |
Brno |
2 - 1 |
1 |
Bohemians 1905 0 Lost To Banik Ostrava 2
|
Round 1 |
Banik Ostrava
|
1 - 2 |
1 |
Mlada Boleslav 0 Lost To Zizkov 1
|
Round 1 |
Mlada Boleslav |
2 - 1 |
1 |
Sparta Prague 1 Defeated Slovan Liberec 0
|
Round 1 |
Sparta Prague
|
2 - 1 |
1 |
Viktoria Plzen 0 Drew With Sparta Prague 0
|
Round 2 |
Sparta Prague |
1 - 2 |
1 |
Banik Ostrava 5 Defeated Siad Most 2
|
Round 2 |
Banik Ostrava
|
2 - 1 |
2 |
Tescoma Zlin 1 Defeated Ceske Budejovice 0
|
Round 2 |
Tescoma Zlin
|
2 - 1 |
1 |
Olomouc 1 Defeated Mlada Boleslav 0
|
Round 2 |
Olomouc
|
2 - 1 |
1 |
Zizkov 3 Lost To Brno 4
|
Round 2 |
Draw |
1 - 1 |
0 |
Slavia Prague 2 Defeated Kladno 0
|
Round 2 |
Slavia Prague
|
2 - 1 |
1 |
Teplice 1 Defeated Jablonec 0
|
Round 2 |
Teplice
|
2 - 1 |
1 |
Slovan Liberec 0 Drew With Bohemians 1905 0
|
Round 2 |
Slovan Liberec |
2 - 1 |
2 |
Sparta Prague 2 Defeated Tescoma Zlin 1
|
Round 3 |
Sparta Prague
|
2 - 0 |
1 |
Banik Ostrava 3 Defeated Slovan Liberec 1
|
Round 3 |
Banik Ostrava
|
2 - 1 |
1 |
Kladno 3 Defeated Zizkov 2
|
Round 3 |
Kladno
|
2 - 1 |
1 |
Siad Most 2 Lost To Teplice 3
|
Round 3 |
Teplice
|
1 - 2 |
1 |
Brno 0 Lost To Viktoria Plzen 1
|
Round 3 |
Brno |
2 - 1 |
1 |
Ceske Budejovice 1 Lost To Slavia Prague 2
|
Round 3 |
Slavia Prague
|
1 - 2 |
1 |
Bohemians 1905 0 Drew With Olomouc 0
|
Round 3 |
Bohemians 1905 |
2 - 1 |
1 |
Jablonec 1 Drew With Mlada Boleslav 1
|
Round 3 |
Jablonec |
2 - 1 |
1 |
Zizkov 0 Lost To Sparta Prague 2
|
Round 4 |
Sparta Prague
|
1 - 2 |
1 |
Olomouc 3 Defeated Siad Most 1
|
Round 4 |
Olomouc
|
2 - 1 |
1 |
Slavia Prague 0 Lost To Brno 3
|
Round 4 |
Slavia Prague |
2 - 1 |
2 |
Jablonec 1 Defeated Ceske Budejovice 0
|
Round 4 |
Jablonec
|
2 - 1 |
1 |
Viktoria Plzen 2 Defeated Bohemians 1905 0
|
Round 4 |
Viktoria Plzen
|
2 - 1 |
1 |
Mlada Boleslav 2 Defeated Kladno 1
|
Round 4 |
Mlada Boleslav
|
2 - 1 |
1 |
Teplice 2 Defeated Slovan Liberec 0
|
Round 4 |
Teplice
|
2 - 1 |
1 |
Tescoma Zlin 2 Drew With Banik Ostrava 2
|
Round 4 |
Banik Ostrava |
1 - 2 |
1 |
Banik Ostrava 2 Defeated Viktoria Plzen 0
|
Round 5 |
Banik Ostrava
|
2 - 1 |
1 |
Slovan Liberec 0 Lost To Tescoma Zlin 1
|
Round 5 |
Slovan Liberec |
2 - 1 |
1 |
Kladno 1 Drew With Jablonec 1
|
Round 5 |
Kladno |
2 - 1 |
1 |
Ceske Budejovice 2 Drew With Mlada Boleslav 2
|
Round 5 |
Ceske Budejovice |
2 - 1 |
1 |
Siad Most 2 Lost To Slavia Prague 3
|
Round 5 |
Slavia Prague
|
1 - 2 |
2 |
Sparta Prague 1 Defeated Olomouc 0
|
Round 5 |
Sparta Prague
|
2 - 1 |
1 |
Bohemians 1905 2 Drew With Zizkov 2
|
Round 5 |
Bohemians 1905 |
2 - 1 |
1 |
Slavia Prague 0 Drew With Banik Ostrava 0
|
Round 6 |
Slavia Prague |
2 - 1 |
1 |
Olomouc 1 Drew With Brno 1
|
Round 6 |
Olomouc |
2 - 1 |
1 |
Zizkov 1 Drew With Slovan Liberec 1
|
Round 6 |
Zizkov |
2 - 1 |
1 |
Kladno 5 Defeated Ceske Budejovice 1
|
Round 6 |
Kladno
|
2 - 1 |
1 |
Mlada Boleslav 1 Drew With Siad Most 1
|
Round 6 |
Mlada Boleslav |
2 - 1 |
1 |
Jablonec 0 Drew With Bohemians 1905 0
|
Round 6 |
Jablonec |
2 - 1 |
1 |
Teplice 2 Defeated Sparta Prague 1
|
Round 6 |
Teplice
|
2 - 1 |
1 |
Viktoria Plzen 1 Drew With Tescoma Zlin 1
|
Round 6 |
Viktoria Plzen |
2 - 1 |
1 |
Brno 2 Drew With Teplice 2
|
Round 5 |
Brno |
2 - 1 |
1 |
Slovan Liberec 2 Defeated Viktoria Plzen 0
|
Round 7 |
Slovan Liberec
|
2 - 1 |
1 |
Tescoma Zlin 1 Defeated Teplice 0
|
Round 7 |
Draw |
1 - 2 |
1 |
Ceske Budejovice 1 Drew With Zizkov 1
|
Round 7 |
Ceske Budejovice |
2 - 1 |
1 |
Bohemians 1905 2 Defeated Slavia Prague 0
|
Round 7 |
Slavia Prague |
1 - 2 |
1 |
Brno 2 Defeated Jablonec 1
|
Round 7 |
Brno
|
2 - 1 |
1 |
Siad Most 2 Drew With Kladno 2
|
Round 7 |
Siad Most |
2 - 1 |
1 |
Banik Ostrava 0 Lost To Olomouc 1
|
Round 7 |
Banik Ostrava |
2 - 1 |
2 |
Sparta Prague 0 Lost To Mlada Boleslav 1
|
Round 7 |
Sparta Prague |
2 - 0 |
2 |
Slavia Prague 7 Defeated Tescoma Zlin 1
|
Round 8 |
Slavia Prague
|
2 - 0 |
2 |
Olomouc 1 Defeated Slovan Liberec 0
|
Round 8 |
Olomouc
|
2 - 1 |
1 |
Kladno 1 Lost To Brno 2
|
Round 8 |
Kladno |
2 - 1 |
1 |
Ceske Budejovice 1 Defeated Siad Most 0
|
Round 8 |
Ceske Budejovice
|
2 - 1 |
1 |
Teplice 1 Defeated Viktoria Plzen 0
|
Round 8 |
Teplice
|
2 - 1 |
1 |
Mlada Boleslav 2 Defeated Bohemians 1905 0
|
Round 8 |
Mlada Boleslav
|
2 - 1 |
1 |
Jablonec 0 Lost To Sparta Prague 2
|
Round 8 |
Sparta Prague
|
1 - 2 |
1 |
Zizkov 0 Lost To Banik Ostrava 2
|
Round 8 |
Banik Ostrava
|
1 - 2 |
1 |
Slovan Liberec 1 Drew With Kladno 1
|
Round 9 |
Slovan Liberec |
2 - 1 |
1 |
Tescoma Zlin 0 Drew With Olomouc 0
|
Round 9 |
Tescoma Zlin |
2 - 1 |
1 |
Bohemians 1905 0 Lost To Ceske Budejovice 2
|
Round 9 |
Bohemians 1905 |
2 - 1 |
1 |
Siad Most 2 Defeated Jablonec 1
|
Round 9 |
Draw |
1 - 1 |
0 |
Banik Ostrava 0 Drew With Teplice 0
|
Round 9 |
Banik Ostrava |
2 - 1 |
1 |
Sparta Prague 0 Lost To Slavia Prague 2
|
Round 9 |
Sparta Prague |
2 - 1 |
1 |
Viktoria Plzen 3 Defeated Zizkov 1
|
Round 9 |
Viktoria Plzen
|
2 - 1 |
1 |
Brno 0 Lost To Mlada Boleslav 3
|
Round 9 |
Brno |
2 - 1 |
1 |
Slavia Prague 3 Defeated Viktoria Plzen 0
|
Round 10 |
Slavia Prague
|
2 - 0 |
2 |
Olomouc 1 Defeated Teplice 0
|
Round 10 |
Olomouc
|
2 - 1 |
1 |
Zizkov 2 Defeated Tescoma Zlin 0
|
Round 10 |
Tescoma Zlin |
1 - 2 |
1 |
Jablonec 1 Drew With Banik Ostrava 1
|
Round 10 |
Banik Ostrava |
1 - 2 |
1 |
Kladno 2 Defeated Bohemians 1905 1
|
Round 10 |
Kladno
|
2 - 1 |
1 |
Siad Most 2 Drew With Brno 2
|
Round 10 |
Siad Most |
2 - 1 |
1 |
Ceske Budejovice 1 Drew With Sparta Prague 1
|
Round 10 |
Sparta Prague |
1 - 2 |
1 |
Mlada Boleslav 0 Lost To Slovan Liberec 2
|
Round 10 |
Mlada Boleslav |
2 - 1 |
1 |
Tescoma Zlin 0 Lost To Jablonec 1
|
Round 11 |
Tescoma Zlin |
2 - 1 |
1 |
Bohemians 1905 1 Defeated Siad Most 0
|
Round 11 |
Bohemians 1905
|
2 - 1 |
1 |
Viktoria Plzen 2 Defeated Olomouc 0
|
Round 11 |
Viktoria Plzen
|
2 - 1 |
1 |
Teplice 4 Defeated Zizkov 1
|
Round 11 |
Teplice
|
2 - 1 |
1 |
Brno 2 Defeated Ceske Budejovice 1
|
Round 11 |
Brno
|
2 - 1 |
1 |
Sparta Prague 4 Defeated Kladno 1
|
Round 11 |
Sparta Prague
|
2 - 0 |
2 |
Banik Ostrava 3 Drew With Mlada Boleslav 3
|
Round 11 |
Banik Ostrava |
2 - 1 |
1 |
Slovan Liberec 1 Drew With Slavia Prague 1
|
Round 11 |
Slavia Prague |
1 - 2 |
1 |
Slavia Prague 1 Defeated Teplice 0
|
Round 12 |
Slavia Prague
|
2 - 1 |
2 |
Zizkov 2 Defeated Olomouc 0
|
Round 12 |
Olomouc |
1 - 2 |
1 |
Mlada Boleslav 0 Lost To Tescoma Zlin 1
|
Round 12 |
Mlada Boleslav |
2 - 1 |
2 |
Kladno 1 Lost To Viktoria Plzen 2
|
Round 12 |
Kladno |
2 - 1 |
1 |
Ceske Budejovice 3 Defeated Banik Ostrava 0
|
Round 12 |
Ceske Budejovice
|
2 - 1 |
1 |
Siad Most 0 Lost To Sparta Prague 5
|
Round 12 |
Sparta Prague
|
1 - 2 |
2 |
Brno 2 Defeated Bohemians 1905 0
|
Round 12 |
Brno
|
2 - 1 |
1 |
Jablonec 1 Lost To Slovan Liberec 2
|
Round 12 |
Jablonec |
2 - 1 |
1 |
Olomouc 1 Drew With Jablonec 1
|
Round 13 |
Olomouc |
2 - 1 |
1 |
Slovan Liberec 2 Defeated Siad Most 1
|
Round 13 |
Slovan Liberec
|
2 - 0 |
2 |
Banik Ostrava 2 Defeated Brno 1
|
Round 13 |
Banik Ostrava
|
2 - 1 |
1 |
Tescoma Zlin 4 Defeated Kladno 0
|
Round 13 |
Tescoma Zlin
|
2 - 1 |
1 |
Viktoria Plzen 2 Defeated Mlada Boleslav 0
|
Round 13 |
Viktoria Plzen
|
2 - 1 |
1 |
Teplice 4 Defeated Ceske Budejovice 2
|
Round 13 |
Teplice
|
2 - 0 |
2 |
Zizkov 1 Drew With Slavia Prague 1
|
Round 13 |
Slavia Prague |
1 - 2 |
2 |
Sparta Prague 3 Defeated Bohemians 1905 1
|
Round 13 |
Sparta Prague
|
2 - 1 |
2 |
Slavia Prague 0 Drew With Olomouc 0
|
Round 14 |
Slavia Prague |
2 - 1 |
2 |
Mlada Boleslav 1 Drew With Teplice 1
|
Round 14 |
Draw
|
2 - 1 |
0 |
Bohemians 1905 1 Lost To Tescoma Zlin 2
|
Round 14 |
Draw |
1 - 1 |
0 |
Ceske Budejovice 2 Defeated Slovan Liberec 0
|
Round 14 |
Ceske Budejovice
|
2 - 1 |
1 |
Jablonec 0 Lost To Viktoria Plzen 1
|
Round 14 |
Jablonec |
2 - 1 |
1 |
Siad Most 1 Defeated Zizkov 0
|
Round 14 |
Siad Most
|
2 - 1 |
1 |
Brno 4 Defeated Sparta Prague 2
|
Round 14 |
Draw |
1 - 2 |
0 |
Kladno 3 Defeated Banik Ostrava 0
|
Round 14 |
Banik Ostrava |
1 - 2 |
1 |
Olomouc 1 Drew With Kladno 1
|
Round 15 |
Olomouc |
2 - 0 |
1 |
Tescoma Zlin 1 Drew With Siad Most 1
|
Round 15 |
Tescoma Zlin |
2 - 0 |
1 |
Zizkov 2 Defeated Jablonec 0
|
Round 15 |
Zizkov
|
2 - 1 |
1 |
Banik Ostrava 0 Drew With Sparta Prague 0
|
Round 15 |
Banik Ostrava |
1 - 2 |
1 |
Viktoria Plzen 1 Drew With Ceske Budejovice 1
|
Round 15 |
Viktoria Plzen |
2 - 1 |
1 |
Teplice 2 Defeated Bohemians 1905 0
|
Round 15 |
Teplice
|
2 - 1 |
2 |
Slavia Prague 1 Drew With Mlada Boleslav 1
|
Round 15 |
Slavia Prague |
2 - 1 |
2 |
Slovan Liberec 1 Drew With Brno 1
|
Round 15 |
Draw
|
1 - 1 |
0 |
Kladno 0 Lost To Slavia Prague 1
|
Round 16 |
Slavia Prague
|
1 - 2 |
1 |
Bohemians 1905 1 Defeated Slovan Liberec 0
|
Round 16 |
Slovan Liberec |
1 - 2 |
1 |
Brno 3 Defeated Zizkov 1
|
Round 16 |
Brno
|
2 - 1 |
1 |
Ceske Budejovice 1 Defeated Tescoma Zlin 0
|
Round 16 |
Ceske Budejovice
|
2 - 1 |
1 |
Mlada Boleslav 1 Drew With Olomouc 1
|
Round 16 |
Mlada Boleslav |
2 - 1 |
1 |
Siad Most 0 Lost To Banik Ostrava 2
|
Round 16 |
Banik Ostrava
|
1 - 2 |
1 |
Jablonec 1 Defeated Teplice 0
|
Round 16 |
Draw |
1 - 1 |
1 |
Sparta Prague 3 Defeated Viktoria Plzen 1
|
Round 16 |
Sparta Prague
|
2 - 1 |
2 |
Olomouc 1 Drew With Bohemians 1905 1
|
Round 17 |
Olomouc |
2 - 0 |
2 |
Tescoma Zlin 0 Lost To Sparta Prague 2
|
Round 17 |
Sparta Prague
|
1 - 2 |
1 |
Zizkov 1 Defeated Kladno 0
|
Round 17 |
Zizkov
|
2 - 1 |
1 |
Viktoria Plzen 2 Defeated Brno 0
|
Round 17 |
Viktoria Plzen
|
2 - 1 |
1 |
Mlada Boleslav 1 Drew With Jablonec 1
|
Round 17 |
Mlada Boleslav |
2 - 1 |
1 |
Teplice 1 Defeated Siad Most 0
|
Round 17 |
Teplice
|
2 - 1 |
2 |
Slavia Prague 1 Defeated Ceske Budejovice 0
|
Round 17 |
Slavia Prague
|
2 - 0 |
2 |
Slovan Liberec 1 Drew With Banik Ostrava 1
|
Round 17 |
Banik Ostrava |
1 - 2 |
1 |
Slovan Liberec 4 Defeated Teplice 0
|
Round 18 |
Teplice |
1 - 2 |
1 |
Banik Ostrava 2 Defeated Tescoma Zlin 1
|
Round 18 |
Banik Ostrava
|
2 - 1 |
2 |
Kladno 0 Lost To Mlada Boleslav 1
|
Round 18 |
Kladno |
2 - 1 |
1 |
Ceske Budejovice 0 Drew With Jablonec 0
|
Round 18 |
Ceske Budejovice |
2 - 1 |
1 |
Bohemians 1905 2 Drew With Viktoria Plzen 2
|
Round 18 |
Bohemians 1905 |
2 - 1 |
1 |
Siad Most 1 Drew With Olomouc 1
|
Round 18 |
Olomouc |
1 - 2 |
1 |
Sparta Prague 6 Defeated Zizkov 1
|
Round 18 |
Sparta Prague
|
2 - 0 |
2 |
Brno 2 Defeated Slavia Prague 1
|
Round 18 |
Draw |
1 - 1 |
0 |
Tescoma Zlin 0 Lost To Slovan Liberec 1
|
Round 19 |
Draw |
1 - 1 |
1 |
Viktoria Plzen 0 Lost To Banik Ostrava 4
|
Round 19 |
Viktoria Plzen |
2 - 1 |
1 |
Jablonec 1 Defeated Kladno 0
|
Round 19 |
Jablonec
|
2 - 1 |
1 |
Mlada Boleslav 2 Defeated Ceske Budejovice 1
|
Round 19 |
Mlada Boleslav
|
2 - 1 |
1 |
Slavia Prague 2 Defeated Siad Most 0
|
Round 19 |
Slavia Prague
|
2 - 0 |
2 |
Teplice 0 Lost To Brno 1
|
Round 19 |
Teplice |
2 - 1 |
1 |
Zizkov 2 Defeated Bohemians 1905 1
|
Round 19 |
Zizkov
|
2 - 1 |
1 |
Olomouc 0 Drew With Sparta Prague 0
|
Round 19 |
Sparta Prague |
1 - 2 |
1 |
Slovan Liberec 2 Drew With Zizkov 2
|
Round 20 |
Slovan Liberec |
2 - 0 |
2 |
Tescoma Zlin 3 Defeated Viktoria Plzen 1
|
Round 20 |
Draw |
1 - 1 |
1 |
Brno 1 Defeated Olomouc 0
|
Round 20 |
Brno
|
2 - 1 |
1 |
Siad Most 2 Defeated Mlada Boleslav 1
|
Round 20 |
Mlada Boleslav |
1 - 2 |
1 |
Bohemians 1905 1 Drew With Jablonec 1
|
Round 20 |
Bohemians 1905 |
2 - 1 |
1 |
Ceske Budejovice 0 Drew With Kladno 0
|
Round 20 |
Ceske Budejovice |
2 - 0 |
2 |
Banik Ostrava 2 Drew With Slavia Prague 2
|
Round 20 |
Banik Ostrava |
2 - 1 |
1 |
Sparta Prague 1 Defeated Teplice 0
|
Round 20 |
Sparta Prague
|
2 - 1 |
1 |
Olomouc 1 Defeated Banik Ostrava 0
|
Round 21 |
Banik Ostrava |
1 - 2 |
1 |
Zizkov 2 Defeated Ceske Budejovice 0
|
Round 21 |
Zizkov
|
2 - 1 |
1 |
Viktoria Plzen 0 Lost To Slovan Liberec 1
|
Round 21 |
Viktoria Plzen |
2 - 1 |
1 |
Jablonec 2 Defeated Brno 0
|
Round 21 |
Brno |
1 - 2 |
1 |
Teplice 2 Defeated Tescoma Zlin 1
|
Round 21 |
Teplice
|
2 - 1 |
2 |
Kladno 1 Drew With Siad Most 1
|
Round 21 |
Kladno |
2 - 1 |
1 |
Slavia Prague 2 Defeated Bohemians 1905 1
|
Round 21 |
Slavia Prague
|
3 - 1 |
2 |
Mlada Boleslav 1 Lost To Sparta Prague 4
|
Round 21 |
Sparta Prague
|
1 - 2 |
1 |
Slovan Liberec 2 Defeated Olomouc 1
|
Round 22 |
Slovan Liberec
|
2 - 1 |
1 |
Banik Ostrava 3 Defeated Zizkov 0
|
Round 22 |
Banik Ostrava
|
2 - 0 |
2 |
Sparta Prague 1 Defeated Jablonec 0
|
Round 22 |
Sparta Prague
|
2 - 0 |
2 |
Siad Most 3 Defeated Ceske Budejovice 1
|
Round 22 |
Siad Most
|
2 - 1 |
1 |
Bohemians 1905 x Drew With Mlada Boleslav x Note: Match was postponed |
Round 22 |
Draw |
1 - 1 |
0 |
Brno 0 Drew With Kladno 0
|
Round 22 |
Brno |
2 - 1 |
1 |
Viktoria Plzen 0 Lost To Teplice 2
|
Round 22 |
Viktoria Plzen |
2 - 1 |
1 |
Tescoma Zlin 0 Lost To Slavia Prague 1
|
Round 22 |
Slavia Prague
|
1 - 2 |
1 |
Olomouc 0 Lost To Tescoma Zlin 1
|
Round 23 |
Olomouc |
2 - 0 |
1 |
Zizkov 0 Drew With Viktoria Plzen 0
|
Round 23 |
Zizkov |
2 - 1 |
1 |
Ceske Budejovice 2 Defeated Bohemians 1905 0
|
Round 23 |
Ceske Budejovice
|
2 - 1 |
1 |
Jablonec 1 Defeated Siad Most 0
|
Round 23 |
Jablonec
|
2 - 1 |
1 |
Kladno 1 Lost To Slovan Liberec 3
|
Round 23 |
Slovan Liberec
|
1 - 2 |
1 |
Mlada Boleslav 1 Lost To Brno 3
|
Round 23 |
Mlada Boleslav |
2 - 1 |
1 |
Teplice 1 Drew With Banik Ostrava 1
|
Round 23 |
Teplice |
2 - 1 |
1 |
Slavia Prague 1 Drew With Sparta Prague 1
|
Round 23 |
Slavia Prague |
2 - 1 |
1 |
Slovan Liberec 1 Lost To Mlada Boleslav 2
|
Round 24 |
Slovan Liberec |
2 - 1 |
1 |
Sparta Prague 1 Defeated Ceske Budejovice 0
|
Round 24 |
Sparta Prague
|
2 - 0 |
2 |
Banik Ostrava 3 Defeated Jablonec 0
|
Round 24 |
Banik Ostrava
|
2 - 1 |
1 |
Tescoma Zlin 0 Drew With Zizkov 0
|
Round 24 |
Tescoma Zlin |
2 - 1 |
1 |
Brno 2 Defeated Siad Most 1
|
Round 24 |
Brno
|
2 - 0 |
2 |
Teplice 1 Drew With Olomouc 1
|
Round 24 |
Teplice |
2 - 1 |
1 |
Bohemians 1905 1 Drew With Kladno 1
|
Round 24 |
Bohemians 1905 |
2 - 1 |
1 |
Viktoria Plzen 0 Drew With Slavia Prague 0
|
Round 24 |
Slavia Prague |
1 - 2 |
1 |
Olomouc 1 Defeated Viktoria Plzen 0
|
Round 25 |
Olomouc
|
2 - 1 |
1 |
Zizkov 1 Lost To Teplice 2
|
Round 25 |
Teplice
|
1 - 2 |
1 |
Ceske Budejovice 0 Lost To Brno 2
|
Round 25 |
Brno
|
1 - 2 |
1 |
Kladno 0 Lost To Sparta Prague 1
|
Round 25 |
Sparta Prague
|
1 - 2 |
1 |
Slavia Prague 1 Defeated Slovan Liberec 0
|
Round 25 |
Slavia Prague
|
2 - 1 |
1 |
Jablonec 0 Lost To Tescoma Zlin 3
|
Round 25 |
Jablonec |
2 - 1 |
1 |
Mlada Boleslav 3 Defeated Banik Ostrava 1
|
Round 25 |
Banik Ostrava |
1 - 2 |
1 |
Siad Most 2 Lost To Bohemians 1905 4
|
Round 25 |
Siad Most |
2 - 1 |
1 |
Olomouc 2 Defeated Zizkov 0
|
Round 26 |
Olomouc
|
2 - 1 |
1 |
Tescoma Zlin 0 Lost To Mlada Boleslav 1
|
Round 26 |
Tescoma Zlin |
2 - 1 |
1 |
Banik Ostrava 2 Defeated Ceske Budejovice 0
|
Round 26 |
Banik Ostrava
|
2 - 0 |
2 |
Viktoria Plzen 1 Lost To Kladno 2
|
Round 26 |
Viktoria Plzen |
2 - 1 |
1 |
Sparta Prague 3 Defeated Siad Most 0
|
Round 26 |
Sparta Prague
|
3 - 1 |
3 |
Bohemians 1905 3 Defeated Brno 1
|
Round 26 |
Brno |
1 - 2 |
1 |
Slovan Liberec 2 Defeated Jablonec 1
|
Round 26 |
Slovan Liberec
|
2 - 1 |
2 |
Teplice 3 Defeated Slavia Prague 1
|
Round 26 |
Slavia Prague |
1 - 2 |
1 |
Slavia Prague 0 Lost To Zizkov 3
|
Round 27 |
Slavia Prague |
2 - 1 |
2 |
Bohemians 1905 0 Drew With Sparta Prague 0
|
Round 27 |
Sparta Prague |
1 - 2 |
2 |
Jablonec 2 Defeated Olomouc 0
|
Round 27 |
Draw |
2 - 1 |
1 |
Kladno 2 Drew With Tescoma Zlin 2
|
Round 27 |
Kladno |
2 - 1 |
1 |
Mlada Boleslav 3 Defeated Viktoria Plzen 0
|
Round 27 |
Mlada Boleslav
|
2 - 1 |
1 |
Ceske Budejovice 1 Defeated Teplice 0
|
Round 27 |
Teplice |
1 - 2 |
1 |
Siad Most 0 Lost To Slovan Liberec 1
|
Round 27 |
Siad Most |
2 - 1 |
1 |
Brno 0 Drew With Banik Ostrava 0
|
Round 27 |
Brno |
2 - 1 |
1 |
Tescoma Zlin 0 Drew With Bohemians 1905 0
|
Round 28 |
Tescoma Zlin |
2 - 1 |
1 |
Banik Ostrava 4 Defeated Kladno 1
|
Round 28 |
Banik Ostrava
|
2 - 1 |
2 |
Zizkov 1 Defeated Siad Most 0
|
Round 28 |
Zizkov
|
2 - 1 |
1 |
Teplice 1 Lost To Mlada Boleslav 2
|
Round 28 |
Teplice |
2 - 1 |
1 |
Viktoria Plzen 2 Defeated Jablonec 0
|
Round 28 |
Viktoria Plzen
|
2 - 1 |
1 |
Slovan Liberec 0 Drew With Ceske Budejovice 0
|
Round 28 |
Slovan Liberec |
2 - 1 |
1 |
Sparta Prague 0 Lost To Brno 2
|
Round 28 |
Sparta Prague |
2 - 1 |
1 |
Olomouc 1 Lost To Slavia Prague 3
|
Round 28 |
Slavia Prague
|
1 - 2 |
1 |
Bohemians 1905 0 Lost To Teplice 2
|
Round 29 |
Teplice
|
1 - 2 |
1 |
Kladno 1 Defeated Olomouc 0
|
Round 29 |
Kladno
|
2 - 1 |
1 |
Jablonec 3 Defeated Zizkov 0
|
Round 29 |
Jablonec
|
2 - 1 |
1 |
Mlada Boleslav 0 Lost To Slavia Prague 2
|
Round 29 |
Draw |
1 - 1 |
0 |
Sparta Prague 1 Lost To Banik Ostrava 2
|
Round 29 |
Sparta Prague |
2 - 1 |
1 |
Brno 2 Defeated Slovan Liberec 0
|
Round 29 |
Brno
|
2 - 1 |
1 |
Siad Most 0 Lost To Tescoma Zlin 1
|
Round 29 |
Draw |
1 - 1 |
0 |
Ceske Budejovice 1 Drew With Viktoria Plzen 1
|
Round 29 |
Ceske Budejovice |
2 - 1 |
1 |
Olomouc 1 Defeated Ceske Budejovice 0
|
Round 30 |
Olomouc
|
2 - 1 |
1 |
Viktoria Plzen 6 Defeated Siad Most 2
|
Round 30 |
Viktoria Plzen
|
2 - 1 |
1 |
Tescoma Zlin 0 Lost To Brno 1
|
Round 30 |
Brno
|
1 - 2 |
1 |
Banik Ostrava 2 Defeated Bohemians 1905 0
|
Round 30 |
Banik Ostrava
|
2 - 0 |
2 |
Slovan Liberec 4 Defeated Sparta Prague 3
|
Round 30 |
Draw |
1 - 2 |
0 |
Zizkov 1 Defeated Mlada Boleslav 0
|
Round 30 |
Zizkov
|
2 - 1 |
1 |
Slavia Prague 2 Drew With Jablonec 2
|
Round 30 |
Slavia Prague |
2 - 1 |
2 |
Teplice 1 Defeated Kladno 0
|
Round 30 |
Teplice
|
2 - 1 |
2 |
Over 18s Only. Please enjoy your Sports Betting responsibly. Never bet more than you can afford to lose, and do not chase a loss.